Reklama
  • Środa, 23 stycznia 2013 (11:26)

    Zapiekanki z pomysłem

Przed świętami nasze wydatki rosną z kolejnymi zakupami, a miejsca w lodówce ubywa. Wykorzystaj to, co masz w domu i zrób zapiekankę!

Kolacja wigilijna zbliża się wielkimi krokami, a razem z nią zakupy, również na kolejne dwa dni świąt. Do tego planujesz kupić prezenty najbliższym i nowe ozdoby na choinkę.

Tylko na czym zaoszczędzić pieniądze? Na przedświątecznych obiadach! Rozejrzyj się po kuchni, może w zamrażarce masz kilka kotletów, o których zapomniałaś, a w lodówce kilka plasterków wędliny?

Reklama

Każdą z tych rzeczy możesz śmiało wykorzystać, przygotowując pyszną zapiekankę dla domowników. Nie tylko nie wydasz na taki obiad dużej sumy, ale uratujesz też niektóre produkty przed wyrzuceniem.

Zapiekanki są idealnym daniem do przygotowania kiedy masz niewiele czasu, bo nie trzeba ich mieszać. Po wstawieniu do piekarnika wystarczy pamiętać, żeby... je wyjąć.

Polecamy też wywiad z Katarzyną Bosacką, która podpowiada, jakie produkty można kupić już teraz, a za tydzień doradzi, jak wybrać karpia, kapustę i cytrusy.

MLS

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Parmezan – włoski twardy ser z mleka krowiego o świa towej sławie. Najbardziej god ny uznania jest parmigiano reggiano, wyrabiany w określonym regionie (okolice Parmy, Modeny. Reggio-Emilii).... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.